';

REKLAMA FIRMY W INTERNECIE

Marketing dla małych!

Czas zrobić #krokdoprzodu! A potem następny ;) Bez skutecznej reklamy firmy, a więc dopracowanego do potrzeb marketingu, nie ma mowy o stabilnej i stałej sprzedaży oraz dalszym rozwoju działalności. Dziś za sprzedaż w firmie w głównej mierze odpowiedzialny jest dział marketingu, stale pracujący nad wizerunkiem firmy, prowadzący działania w mediach społecznościowych i generujący konwersję wieloma kanałami. Co jednak, kiedy Twoja firma nie może pozwolić sobie na własny dział marketingu? Z pomocą przychodzimy my ; )

Reklama firmy w budżecie i z zyskiem to nasza codzienność.

BEZ BARIER
Też jesteśmy mali!

Nie jesteśmy wielką agencją, co jest naszym największym plusem – to właśnie za to najbardziej chwalą sobie klienci współpracę z nami. Zgadniesz dlaczego? : )

PAKIETY
Tak, jak Ci wygodnie

Trochę pozycjonowania, trochę Adwords, może konkurs na landing page czy w social media? U nas masz wszystko. I to w wygodnych pakietach!

W BUDŻECIE
Jesteśmy dla małych

Reklama firmy nie musi kosztować majątku – dopasuj budżet do swoich potrzeb i możliwości. Pokażemy Ci jak!

mistrzowski

Nasze case study

Sprawdź, na co nas stać!

Reklama firmy w internecie? Możemy pochwalić się całkiem niezłymi wynikami. Wystarczy, że zerkniesz na nasze Case Study i chwilę z nami porozmawiasz – wulkan pomysłów to mało powiedziane ;) Chcemy, aby Twoja marka odniosła sukces, który będzie dla nas dumą i pojawi się na naszej stronie internetowej. To zysk i duma również dla nas, dlatego kiedy trzeba nie patrzymy na zegarek. Zaangażowanie to nasza zaleta. Zatrudnij Toke Studio! : )

Case Study

Reklama firmy w internecie

 • Wyróżnij się

  Dzięki przemyślanej strategii i zespołowi, który pracuje na Twój sukces, wyróżnisz się wśród konkurencji. Oczywiście na plus! Z silną marką skuteczna reklama firmy w internecie to pestka.

 • Pokombinujmy

  U nas nie musisz wiązać się 2-letnią umową. Z łatwością możesz też zrezygnować z tej formy reklamy, która Ci nie odpowiada. Zresztą sami Ci o tym powiemy!

 • Po znajomości

  Łatwiej pracuje się nad sukcesem marki, kiedy między nami a firmą jest nić sympatii i porozumienia. Bez korpogadki, zasłaniania się umową i dziwnych wymówek.

Reklamę czas zacząć!

Twoja marka może więcej

REKLAMA ADWORDS
Nowi klienci za godzinę

Wypróbuj ten niezwykle skuteczny sposób na znalezienie klientów. 250 zł dostaniesz na start, a opłata miesięczna wynosi 100 zł netto. Bez względu na wysokość Twojego budżetu!

POZYCJONOWANIE
Marka w górę!

Jedna fraza, trzy, kilkanaście? A może tylko longtail i pozycjonowanie lokalne? Jak to zrobić tanio i skutecznie? Zapytaj nas o to ; )

COPYWRITING
Kreuj markę contentem

Teksty na stronę, blog, artykuły sponsorowane, teksty na pudełka, do social mediów? Da się zrobić!

SPRZEDAŻ ONLINE
Wsparcie w poszukiwaniu klientów

Podpowiemy, gdzie szukać klientów i jakich narzędzi użyć, aby lepiej z nimi współpracować.

GRAFIKA
Materiały, których potrzebujesz

Wykonujemy drobne usługi graficzne w dobrych cenach dla naszych stałych klientów – oferty pdf, grafikę do social mediów, ulotki itd.

RAPORTY
Na czym stoimy?

Zaawansowane raporty z użyciem narzędzi takich jak Google Analytics, Google Search Console, Senuto i wiele innych – tak, abyś zawsze wiedział, czy prowadzone działania są skuteczne.

40
Klientów
W 2 lata.
96
Rozmów Video
Z naszymi klientami
1243
Kawy
Wypite nad projektami ; )
4
Narzędzia
Testowane przez nas.

Cennik marketingowy

Zobacz przykładowe pakiety i zacznij współpracę

hot!

Praktyki

Jeśli dopiero zaczynasz
499PLN
Poza pakietem: 900 zł (oszczędzasz: 401zł)

Zaawansowane raporty

Administracja strony WP (d0 3 h)

Korekta tekstów

Reklama Adwords

Opieka marketingowa krok po kroku

hot!

Pakiet Standard

Na dobry początek
949 PLN
Poza pakietem 1600 zł (oszczędzasz 650 zł)

Zaawansowane raporty

Administracja strony WP (do 3 h)

Reklama Adwords

Doradztwo marketingowe (do 5 h)

Email marketing

4 wpisy na bloga w miesiącu **

hot!

Pakiet Ulubiony

Więcej = taniej
1899PLN
Poza pakietem 2550 zł (Oszczędzasz 651 zł)

Zaawansowane raporty

Administracja strony WP (do 5 h)

Reklama Adwords

Doradztwo marketingowe (do 8 h)

Email marketing

8 wpisów na bloga w miesiącu**

Drobne prace graficzne (do 3 h)

Pozycjonowanie ( do 5 fraz głównych + 15 long tail)

hot!

Pakiet Premium

Twój marketingowiec, webmaster i copywriter
3000PLN
Poza pakietem 4799 zł (oszczędzasz 1799 zł)

Zaawansowane raporty

Administracja strony WP (do 5 h)

Reklama Adwords

Doradztwo marketingowe (do 8 h)

Email marketing

12 wpisów na bloga w miesiącu**

Drobne prace graficzne (do 7 h)

Pozycjonowanie ( do 10 fraz głównych + 30 long tail)

3 h rozmowy video z burzą mózgów w miesiącu

Prowadzenie profilu na Facebooku

*W części pakietów wymagana jednorazowa opłata startowa, na rzecz takich działań, jak stworzenie kampanii Adwords, szablonów e-mail marketingowych czy optymalizacji strony pod pozycjonowanie. Podane ceny nie obejmują budżetu Adwords.

**Wpisy na bloga można wymienić wedle potrzeb na opisy produktów, artykuły sponsorowane czy teksty na stronę internetową. 

Więcej o pakietach

Baza wiedzy

Pakiet ``Praktyki`` - dlaczego warto?
Świetna opcja dla każdej Zosi-Samosi

Reklama firmy w internecie ma wiele aspektów, co sprawia, że osoby prowadzące biznes i nie znające zakamarków marketingu mają do wyboru dwie drogi: albo zatrudnić agencję/specjalistę ds. marketingu albo próbować wszystko zrobić samemu. Często w oparciu o różnej jakości źródła, często z drżącą ręką, czy początkujący biznes nie ucierpi na tych eksperymentach.

Ten Pakiet to propozycja rozwiązania tego problemu. W cenie masz najpotrzebniejsze podstawy w prowadzeniu firmy online + nasz czas i uwagę. To rozszerzona opieka marketingowa, w której nie zrobimy, ale pokażemy, nauczymy i opowiemy, jak reklamować firmę. To forma praktyk marketingowych na własnej firmie, podczas których uczysz się, a jednocześnie ktoś czuwa i trzyma ręce na pulsie, żeby to wszystko szło w dobrą stronę. Co Ty na to? Zaczynamy? : )

 

Uwaga: To nie jest pakiet dla każdego. Zapraszamy osoby obyte w internetach, które szybko się uczą i dobrze czują online.

Pakiet na dobry początek
Zacznij od tego przygodę z Toke Studio

Ten najbardziej podstawowy pakiet daje wiele możliwości w niskiej cenie. Rozszerzone raporty na podstawie wielu narzędzi z naszym komentarzem pozwalają mieć co miesięczny wgląd w postępy firmy. Administracja strony www to pewność, że nic się nie zepsuje pod naszym czujnym okiem, stałe doradztwo marketingowe to ogroomne możliwości (zapytaj naszych klientów ;) ), a do tego mamy jeszcze wysyłkę 1 newslettera w miesiącu, opiekę nad kampanią Adwords i 4 wartościowe wpisy na bloga, które można wymienić dowolnie na inne potrzebne teksty – i to z miesiąca na miesiąc ;)

W tym pakiecie wymagana jest jednorazowa opłata startowa, którą przeznaczamy na takie działania jak stworzenie kampanii Adwords, newslettera i jego podpięcie (jeśli nie ma) czy instalcję różnych narzędzi do strony. Wycena jest indywidualna, w zależności od zakresu prac.

Pakiet Ulubiony
Najczęściej wybierany przez naszych klientów

Reklama firmy w internecie? Pakiet Ulubiony to jeden z najczęściej wybieranych opcji przez naszych klientów. Decydując się na niego, rozszerzasz pakiet podstawowy o bardzo ważny element – pozycjonowanie strony. Obejmuje ono m.in. działania optymalizacyjne wewnątrz serwisu, dodatkowe teksty na stronę, płatne artykuły sponsorowane na zewnętrznych portalach i wiele więcej – wszystko, aby Twoja strona miała świetne pozycje w wyszukiwarkach. Dodatkowo pakiet obejmuje również drobne prace graficzne – stworzenie pdf ofertowego, landing page, grafiki na stronę czy bloga itd. oraz aż 8 tekstów na bloga w miesiącu, które możesz również wymienić na inne materiały wedle potrzeb. To kompleksowa reklama firmy, która nie kosztuje nawet połowy tego, ile wynosiłoby zatrudnienie marketingowca na etat! :)

 

W tym pakiecie wymagana jest jednorazowa opłata startowa. Wycena jest indywidualna, w zależności od zakresu prac.

Pakiet Premium
To dopiero początek ;)

Uprzedzając pytania – pakiet Premium można dowolnie rozszerzać, jeśli potrzebujesz więcej – pozycjonowania, tekstów, opieki marketingowej, masz więcej niż jedną markę, chcesz przygotować dodatkowe strony www itd. Zazwyczaj klienci domawiają do niego jeszcze więcej usług, tak, aby zawrzeć w nim jak najwięcej. 3000-5000 tys. miesięcznie to nadal nie jest stawka, która opłaci dobrego specjalistę ds. marketingu na umowę o pracę, a w tej cenie masz wielu specjalistów, którzy łączą się pod jednym sztandarem dla Twojej firmy. Pakiet rozszerza pakiet Ulubiony o więcej kontaktu (spotkania na żywo lub Skype), promocję na FB, aż 12 tekstów miesięcznie lub innych (to aż 36 tys. znaków miesięcznie!), które możesz wykorzystać na dowolny cel, a do tego rozszerza liczbę fraz pod pozycjonowanie. To nie #krokdoprzodu, ale zdecydowane susy ; )

W tym pakiecie wymagana jest jednorazowa opłata startowa, którą przeznaczamy na takie działania jak np. stworzenie kampanii Adwords, opracowanie graficzne newslettera, podpięcie różnych narzędzi do strony. Wycena jest indywidualna, w zależności od zakresu prac ; )

Pakiety są elastyczne. Co to oznacza?
Miksuj wedle potrzeb

Reklama firmy w internecie to nie bułka z masłem – każda branża jest inna, ma inne możliwości, inne cele i inne potrzeby. W związku z tym pakiety są elastyczne nie tylko w obrębie cenowej (np. chcę dodać pozycjonowanie do pakietu standardowego), ale i w czasie możesz zrezygnować z jednej usługi, aby zamienić ją na inną. Np. newslettery idą słabo – dodajemy dodatkowe teksty na bloga lub artykuł sponsorowany. Łatwo się z nami dogadać, nie podpisujemy umowy na 2 lata, nie upieramy się w jedną stronę. A Twoja marka na tym zyskuje ;)

Usługi dodatkowe

Sprawdź co możemy zrobić ekstra

W Toke Studio lubimy wyzwania! Naprawdę! Jeśli więc chcesz zlecić nam jakiś niesamowity projekt, możesz być pewien, że dla nas to będzie propozycja nie do odrzucenia ;)

Z drugiej strony rozumiemy, że czasem się nie da – budżet ciśnie, biznes dopiero raczkuje, konkurencja jest wszędzie. Dlatego napisz do nas o swojej wizji, pomysłach i wątpliwościach. Odpiszemy w trymiga i powiemy, co możemy dla Ciebie zrobić.

 • Pojedyncze usługi, wycenione bardzo indywidualnie.

 • Mapy ciepła Twojej strony internetowej.

 • Landing page i jednorazowe akcje marketingowe.

 • Koncepcje marketingowe na Twój własny użytek.

 • Indywidualne konsultacje online lub na żywo.