';

REKLAMA FIRMY W INTERNECIE

Marketing dla małych!

Czas zrobić #krokdoprzodu! A potem następny ;) Bez skutecznej reklamy firmy, a więc dopracowanego do potrzeb marketingu, nie ma mowy o stabilnej i stałej sprzedaży oraz dalszym rozwoju działalności. Dziś za sprzedaż w firmie w głównej mierze odpowiedzialny jest dział marketingu, stale pracujący nad wizerunkiem firmy, prowadzący działania w mediach społecznościowych i generujący konwersję wieloma kanałami. Co jednak, kiedy Twoja firma nie może pozwolić sobie na własny dział marketingu? Z pomocą przychodzimy my ; )

Reklama firmy w budżecie i z zyskiem to nasza codzienność.

BEZ BARIER
Też jesteśmy mali!

Nie jesteśmy wielką agencją, co jest naszym największym plusem – to właśnie za to najbardziej chwalą sobie klienci współpracę z nami. Zgadniesz dlaczego? : )

PAKIETY
Tak, jak Ci wygodnie

Trochę pozycjonowania, trochę Adwords, może konkurs na landing page czy w social media? U nas masz wszystko. I to w wygodnych pakietach!

W BUDŻECIE
Jesteśmy dla małych

Reklama firmy nie musi kosztować majątku – dopasuj budżet do swoich potrzeb i możliwości. Pokażemy Ci jak!

mistrzowski

Nasze case study

Sprawdź, na co nas stać!

Reklama firmy w internecie? Możemy pochwalić się całkiem niezłymi wynikami. Wystarczy, że zerkniesz na nasze Case Study i chwilę z nami porozmawiasz – wulkan pomysłów to mało powiedziane ;) Chcemy, aby Twoja marka odniosła sukces, który będzie dla nas dumą i pojawi się na naszej stronie internetowej. To zysk i duma również dla nas, dlatego kiedy trzeba nie patrzymy na zegarek. Zaangażowanie to nasza zaleta. Zatrudnij Toke Studio! : )

Case Study

Reklama firmy w internecie

 • Wyróżnij się

  Dzięki przemyślanej strategii i zespołowi, który pracuje na Twój sukces, wyróżnisz się wśród konkurencji. Oczywiście na plus! Z silną marką skuteczna reklama firmy w internecie to pestka.

 • Pokombinujmy

  U nas nie musisz wiązać się 2-letnią umową. Z łatwością możesz też zrezygnować z tej formy reklamy, która Ci nie odpowiada. Zresztą sami Ci o tym powiemy!

 • Po znajomości

  Łatwiej pracuje się nad sukcesem marki, kiedy między nami a firmą jest nić sympatii i porozumienia. Bez korpogadki, zasłaniania się umową i dziwnych wymówek.

Reklamę czas zacząć!

Twoja marka może więcej

REKLAMA ADWORDS
Nowi klienci za godzinę

Wypróbuj ten niezwykle skuteczny sposób na znalezienie klientów. 250 zł dostaniesz na start, a opłata miesięczna wynosi 100 zł netto. Bez względu na wysokość Twojego budżetu!

POZYCJONOWANIE
Marka w górę!

Jedna fraza, trzy, kilkanaście? A może tylko longtail i pozycjonowanie lokalne? Jak to zrobić tanio i skutecznie? Zapytaj nas o to ; )

COPYWRITING
Kreuj markę contentem

Teksty na stronę, blog, artykuły sponsorowane, teksty na pudełka, do social mediów? Da się zrobić!

SPRZEDAŻ ONLINE
Wsparcie w poszukiwaniu klientów

Podpowiemy, gdzie szukać klientów i jakich narzędzi użyć, aby lepiej z nimi współpracować.

GRAFIKA
Materiały, których potrzebujesz

Wykonujemy drobne usługi graficzne w dobrych cenach dla naszych stałych klientów – oferty pdf, grafikę do social mediów, ulotki itd.

RAPORTY
Na czym stoimy?

Zaawansowane raporty z użyciem narzędzi takich jak Google Analytics, Google Search Console, Senuto i wiele innych – tak, abyś zawsze wiedział, czy prowadzone działania są skuteczne.

40
Klientów
W 2 lata.
96
Rozmów Video
Z naszymi klientami
1243
Kawy
Wypite nad projektami ; )
4
Narzędzia
Testowane przez nas.

Usługi dodatkowe

Sprawdź co możemy zrobić ekstra

W Toke Studio lubimy wyzwania! Naprawdę! Jeśli więc chcesz zlecić nam jakiś niesamowity projekt, możesz być pewien, że dla nas to będzie propozycja nie do odrzucenia ;)

Z drugiej strony rozumiemy, że czasem się nie da – budżet ciśnie, biznes dopiero raczkuje, konkurencja jest wszędzie. Dlatego napisz do nas o swojej wizji, pomysłach i wątpliwościach. Odpiszemy w trymiga i powiemy, co możemy dla Ciebie zrobić.

 • Pojedyncze usługi, wycenione bardzo indywidualnie.

 • Mapy ciepła Twojej strony internetowej.

 • Landing page i jednorazowe akcje marketingowe.

 • Koncepcje marketingowe na Twój własny użytek.

 • Indywidualne konsultacje online lub na żywo.