';

TWORZENIE STRON WWW

Cennik, oferta i więcej

Strony internetowe? Trudno wyobrazić sobie dziś bez nich jakikolwiek biznes. Tworzenie stron www to jedna z najpopularniejszych usług w naszej agencji – zazwyczaj od jej stworzenia lub przebudowy zaczynamy współpracę z Twoją marką. Wciąż podkreślamy, jak ważne jest tworzenie stron www, które naprawdę działają. To jedna z najlepszych inwestycji w Twoją markę. Bez świetnie wykonanej strony internetowej nie ma co mówić o późniejszej skutecznej reklamie. No bo cóż z tego, że stronę odwiedza kilka tysięcy użytkowników miesięcznie, skoro jest nieatrakcyjna, nie wyróżnia się wśród konkurencji, nie podkreśla atutów Twojej oferty? Choć, zadbamy o to!

PODKREŚL
Muszą to widzieć!

Twoja strona to nie wizytówka – nie pokazuje jedynie kontaktu do Twojej firmy. Robi dużo więcej. Podkreśla atuty, wytłuszcza ofertę, pokazuje zespół, angażuje, czasem rozbawia. Sprzedaje. To jej cel!

WYRÓŻNIJ SIĘ
Albo zgiń!

Tworzenie stron bez analizy konkurencji i oferty jest bezsensowne. Tworzenie setki nieprzemyślanych stron to nie nasze zadanie. Chcemy, żeby strona na Ciebie zarabiała. A Ty?

ZBUDUJ BAZĘ
Pod przyszłą reklamę

Czy wiesz, że koszt kampanii Adwords zależy również od Twojej strony internetowej? Nie mówiąc o skuteczności pozycjonowania. Pomyśl o tym od razu i nie poprawiaj później. To kosztuje znacznie mniej!

Tworzenie stron www

Zaczaruj swoich klientów

Musimy Ci przyznać, że kręci nam się w głowie od ilości rzeczy, które chcemy Ci powiedzieć o tworzeniu stron internetowych! Wiemy, że dla Ciebie mega ważny jest cennik i portfolio – spokojnie, dojdziemy do tego. Ale pamiętaj, że poza ceną i grafiką, ważne są teksty, koncepcja, pozycjonowanie, wyróżnienie i wiele innych rzeczy, bez których tworzenie stron www byłoby bułką z masłem. Ale nim nie jest!

Napisz do nas

Strona www musi się zwrócić!

 • Responsywna grafika

  Strona internetowa ma być atrakcyjna i responsywna, czyli dobrze wyświetlać się również na smartfonach i tabletach. Spokojnie, zadbamy o jedno i drugie. Będzie tak, jak chcesz!

 • SEO Friendly

  Wykonana dla Ciebie strona będzie nie tylko zoptymalizowana i gotowa na pozycjonowanie, ale i zabezpieczona przed hakerami, wyposażona w dobry back up i ze wszystkimi wtyczkami, których potrzebujesz.

 • Koncepcja?

  Strona to nie tylko grafika. Z nami wyróżnisz się spośród konkurencji, podkreślisz atuty, zyskasz uznanie i osiągniesz cele biznesowe, na których Ci zależy. Będzie się działo!

orlica

Tworzenie stron www

Powiemy wszystko, co wiemy!

KONCEPCJA
To słowo klucz

Wspólnie opracujemy najlepszą stronę dla Ciebie, nie tylko graficznie, ale i funkcjonalnie, tworząc atrakcyjną stronę sprzedażową.

Blogi, strony i portale
Czego potrzebujesz?

Tworzenie stron www ma wiele twarzy – wizytówka, blog, portal informacyjny, rozbudowana strona internetowa, wyszukiwarka? Powiedz nam, czego potrzebujesz!

ADMINISTRACJA
Już od 100 zł netto

Zrobiliśmy Ci stronę www? Nie masz czasu nią zarządzać, aktualizować, zmieniać drobiazgi? Nie ma sprawy! Administracja u nas kosztuje od 100 zł netto!

SOCIAL MEDIA
Wsparcie dla innych kanałów

Podłączymy do Twojej strony nie tylko social media, ale i mapkę Google, landing page, newsletter czy dodatkowe formularze.

ROZBUDOWA
Tania i szybka

Nie wiesz, czy dodać do strony bloga lub rozbudowaną ofertę? Możesz to zrobić w każdej chwili – stworzymy ją w niskiej cenie.

INTEGRACJE
Przyjdziesz na gotowe

Google Analytics, Google Search Console, Ciasteczka, Seo Yoast i więcej – wszystko zainstalujemy na Twojej stronie www.

27
Stron
To już za nami.
148
Podstron
Dla naszych klientów
0
Darmowych szablonów
Nie dla bylejakości
27
Klientów
Lubia swoje strony www

Tworzenie stron www - Cennik

Zobacz przykładowe ceny tworzenia stron internetowych

hot!

Wizytówka

Standard dla małej działalności
od 700PLN
Minimum formy

Do 4 zakładek

Instalacja wtyczek

Strona responsywna

Prosty CMS w języku pl (WP)

Podpięcie GA, mapy XML i social media

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Opracowana koncepcja

20% zniżki na copywriting

hot!

Strona www

Kilka zakładek
od 1500PLN
Idealna dla wielu

Nawet 7 zakładek

Instalacja wtyczek

Strona responsywna

Prosty CMS w języku pl (WP)

Podpięcie GA, mapy XML i social media

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Certyfikat SSL i hosting w cenie

Opracowana koncepcja

20% zniżki na copywriting

hot!

Duży serwis

Zacznij sprzedawać już dziś
od 3000 PLN
Przekonaj klientów do siebie

Od 10 zakładek

Strona responsywna

Prosty CMS w języku pl (WP)

Podpięcie GA, mapy XML i social media

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Opracowana koncepcja

Certyfikat SSL i hosting w cenie

Zdjęcia i grafiki premium w cenie

30% zniżki na copywriting lub w cenie

2 lata gwarancji i opieki technicznej

*Podane ceny są cenami przykładowymi. Szczegółowa wycena zostaje ustalona po podsumowaniu wszystkich szczegółów projektu.

Usługi dodatkowe

Sprawdź co możemy zrobić ekstra

W Toke Studio lubimy wyzwania! Naprawdę! Jeśli więc chcesz zlecić nam jakiś niesamowity projekt, możesz być pewien, że dla nas to będzie propozycja nie do odrzucenia ;)

Z drugiej strony rozumiemy, że czasem się nie da – budżet ciśnie, biznes dopiero raczkuje, konkurencja jest wszędzie. Dlatego napisz do nas o swojej wizji, pomysłach i wątpliwościach. Odpiszemy w trymiga i powiemy, co możemy dla Ciebie zrobić.

 • Landing Page, jeśli potrzebujesz strony sprzedażowej

 • Administracja strony www już od 100 zł miesięcznie

 • Zaawansowane raporty ze strony co miesiąc

 • Poprawki na istniejącej stronie www

 • Tylko koncepcje, przy współpracy z Twoim podwykonawcą

Tworzenie stron www

Baza wiedzy

Tworzenie stron internetowych - na co zwrócić uwagę?
Zaplanuj proces

Osoby nie zajmujące się na co dzień stronami www mają często problem z ustaleniem swoich potrzeb, koncepcji i wymagań –  nawet nie wiedzą, od czego zacząć. Dlatego naszym klientom przesyłamy brief, przykładowe szablony stron przeznaczone dla ich branży, zadajemy i odpowiadamy na pytania. Możesz więc spokojnie do nas pisać, nawet jeśli jesteś jeszcze zielony ;)

Poprawa Twojej strony
Czy to możliwe?

Wszystko zależy od konkretnej strony, technologii, w jakiej została wykonana oraz oczekiwanych zmian. Często pracujemy nad stronami klientów – zmieniamy układy na bardziej sprzedażowe, odświeżamy wygląd, dodajemy nowe zakładki i funkcjonalności. Napisz do nas – powiemy, czy Twoja strona potrzebuje faceliftingu :)

Tworzenie stron internetowych - cennik
Ile to kosztuje?

Zanim zaczniesz, przeczytaj koniecznie nasz tekst na blogu – „Ile kosztuje strona internetowa i dlaczego tak drogo?„. Zawarliśmy w tym wpisie kilka naszych przemyśleń i wytycznych dla osób, które nie orientują się, od czego zależy cena strony internetowej i na co warto zwrócić uwagę wybierając podwykonawcę. Na cenę stworzenia strony internetowej składa się kilka czynników, przede wszystkim koszty, które musimy ponieść (szablon premium, płatne wtyczki, zdjęcia) oraz czas, jaki na to poświęcimy – z uwzględnieniem nie tylko samego tworzenia poszczególnych zakładek, ale i koncepcji, analizy konkurencji, instalacji wtyczek, optymalizacji pod pozycjonowanie, zabezpieczeń przed hakerami i wieloma innymi czynnościami, które dzielą nas od gotowej strony ;)